Adventní inspirace s Nadačním fondem pro taneční kariéru


Ve čtvrtek 7. prosince 2017 od 16:00 proběhne v Pražském kreativním centru v Radničních domech (U Radnice 10-12, Praha 1 - vchod je - Staroměstské náměstí 4/1) setkání tanečníků, kteří dnes úspěšně pracují v jiných profesích. Akce se účastní Ing. arch. Lenka Popelová, Ph.D., docentka Stavební fakulty ČVUT a Petr Laštovka, bývalý sólista Divadla J. K. Tyla v Plzni, dnes programátor a student Západočeské univerzity. Účast potvrďte na e-mailu petra.kasparova@tanecnikariera.cz nejpozději do úterý 5. prosince.

„Dali tanci celé srdce, moře času, spoustu energie. Jednoho dne ale opustili taneční sály a jeviště a jejich cesta zamířila jinam. Přijďte se inspirovat zkušenostmi těch, které osud zavál daleko od tance. Jaká úskalí museli překonávat a co jim nejvíce pomáhalo? Jak se zvládli adaptovat na novou realitu a co z tance v nich dodnes zůstalo?,“ zvou na akci zástupci NFTK.

Zdroj: Nadační fond pro taneční kariéru

 
 

Nahoru

Žádné komentáře

Přidat komentář

* - povinné pole

*
*

Nahoru

Taneční kalendář:

<<   >>
>>DIÁŘ NA CELÝ MĚSÍC<<
po ut st čt so ne
  •  

Tento den na pořadu:

  •  
 
*pro další akce vyberte den (měsíc) v kalendáři
Licence Creative Commons
Taneční aktuality.cz, jejímž autorem je Taneční aktuality o.p.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.tanecniaktuality.cz
Podpora a partnerství: