Balet NdB připravuje Letní BaLetní koktejl 2018


Po loňském letním hraní na Biskupském dvoře se Balet Národního divadla Brno letos připojí k souboru opery a společně symbolicky oblehnou hrad Špilberk. Open air představení s názvem Letní BaLetní koktejl proběhnou od 31. srpna do 3. září 2018.

Balet NdB představí tři nové choreografie vytvořené speciálně pro tuto příležitost. Ty budou z dílny sólisty Baletu NdB Martina Svobodníka (O hudbě a tanci), demisólistky Baletu NdB Markéty Pimek Habalové (Bonsoir Brel), a také uměleckého šéfa souboru Mária Radačovského, jehož choreografie bude v roce „osmiček“ věnována symbolicky roku 1968.
„Ale nebudou tu jen vážná témata, chceme diváky především pobavit a na sklonku léta baletně naladit na novou sezonu 2018/19, ve které uvedeme další nové tituly. Přijďte ochutnat Letní BaLetní koktejl 2018 s premiérovými choreografiemi a osvěžte si léto pod širým nebem s Baletem NdB,“ zvou zástupci Baletu NdB.

Zdroj: Národní divadlo Brno

 
 

Nahoru

Žádné komentáře

Přidat komentář

* - povinné pole

*
*

Nahoru

Taneční kalendář:

<<   >>
>>DIÁŘ NA CELÝ MĚSÍC<<
po ut st čt so ne
  •  

Tento den na pořadu:

  •  
 
*pro další akce vyberte den (měsíc) v kalendáři
Licence Creative Commons
Taneční aktuality.cz, jejímž autorem je Taneční aktuality o.p.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.tanecniaktuality.cz
Podpora a partnerství: