Berlínský soubor Analog se vrací na Jatka78


Na Jatka78 se vrací berlínský soubor Analog, který předvede mix nového cirkusu a hudebního vystoupení. Finale je nabité odvážnými akrobatickými čísly, stejně tak jako humorem a živou hudbou. Projekt Finale vznikal ve spolupráci s Cirkem La Putyka a intenzivně se zkoušelo v únoru 2018 na Jatkách78. V Praze bude k vidění od 6. do 10. listopadu 2018.

Mezinárodní cirkusový soubor Analog na Jatkách78 vystoupí již počtvrté. Před dvěma lety zde uvedl stejnojmennou inscenaci. Aktuální show však kromě výrazné změny v obsazení nabídne i nová akrobatická čísla a novou hudbu. Premiéra Finale se uskutečnila 15. března 2018 v berlínském divadle Chamäleon. Její zkoušení probíhalo na Jatkách78 pod kreativním vedením Rosti Nováka ml. Finale kombinuje hudební a novocirkusové vystoupení.
Show plnou akrobacie doprovází zpěvačka Ena Wild a dynamické bubnování Lukase Thieleckeho. „Diváci se stanou svědky jedinečné podívané inspirované undergroundovou hudební scénou, odvážnými filmovými kousky a tradičními i méně tradičními cirkusovými triky. Se svojí originální estetikou, nekonvenčním přístupem a sympatiemi, které v divácích berlínský soubor Analog umí snadno vzbudit, Finale vytváří energii, které je nesmírně těžké odolat. Jde o věrné a autentické vystoupení, kdy si je chvílemi těžké uvědomit, že se jedná vlastně ,jen‘ o divadlo. Umělci neztělesňují fiktivní postavy, ale vždy zůstávají sami sebou i se svými charakteristickými povahovými rysy. Na absolutním zážitku a vtažení do děje se podílí i fakt, že diváci nestojí opodál, ale jsou nedílnou součástí, která žene artisty k výkonům až za hranicemi lidských možností,“ dodávají zástupci Jatek78.

Zdroj: Jatka78

 
 

Nahoru

Žádné komentáře

Přidat komentář

* - povinné pole

*
*

Nahoru

Taneční kalendář:

<<   >>
>>DIÁŘ NA CELÝ MĚSÍC<<
po ut st čt so ne
  •  

Tento den na pořadu:

  •  
 
*pro další akce vyberte den (měsíc) v kalendáři
Licence Creative Commons
Taneční aktuality.cz, jejímž autorem je Taneční aktuality o.p.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.tanecniaktuality.cz
Podpora a partnerství: