Centrum choreografického rozvoje SE.S.TA vyhlašuje výzvu pro rezidenční program na podzim 2018


Centrum choreografického rozvoje SE.S.TA pro rok 2018 opět otevírá rezidenční program v areálu Zámku Žďár nad Sázavou. Umělcům poskytuje zázemí, čas na výzkum, prostor k setkání a sdílení otázek i zkušeností. Prioritně chce podporovat choreografy, ale i tvůrčí projekty z oblasti fyzického divadla, hudby a nového cirkusu.

Centrum choreografického rozvoje SE.S.TA zajišťuje ubytování v samotném areálu Zámku Žďár nad Sázavou nebo v blízkém okolí. Dále prostory pro zkoušení v interiérech i exteriérech Zámku či v místní tělocvičně (tělocvična 15 x 25 m, sál 6 x 25 m, tři propojené freskové sály 9 x 12 m). K dispozici nabízí baletizol a taneční podlahou firmy SPECTAT s aparaturou. Další techniku je možné objednat za úhradu.
Délka rezidence je minimálně  týden. Podmínkou je prezentace projektu před místním publikem, ať už formou veřejné prezentace nebo workshopu či jiného výstupu. Dále je podmínkou shrnutí práce pro oborový blog, kterým SE.S.TA disponuje.

Termín uzávěrky je 30. 3. 2017.
Případné dotazy a přihlášky zasílejte na kuhrova(at)se-s-ta.cz.

Zdroj: www.culturenet.cz

 
 

Nahoru

Žádné komentáře

Přidat komentář

* - povinné pole

*
*

Nahoru

Taneční kalendář:

<<   >>
>>DIÁŘ NA CELÝ MĚSÍC<<
po ut st čt so ne
  •  

Tento den na pořadu:

  •  
 
*pro další akce vyberte den (měsíc) v kalendáři
Licence Creative Commons
Taneční aktuality.cz, jejímž autorem je Taneční aktuality o.p.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.tanecniaktuality.cz
Podpora a partnerství: