Další večer cyklu Nové generace již dnes v Disku


Cyklus Nová generace 2017 pokračuje dalším večerem dnes 5. března 2017 v Disku. I tentokrát se představí studenti choreografie i nonverbálního divadla HAMU.

Autorkou první choreografie je studentka druhého ročníku magisterského stupně nonverbálního divadla Zdenka Josefi. Ve své práci, kterou představí jako work in progres, se inspirovala zdánlivou dokonalostí a povrchností, za kterou se skrývá prázdnota a osamění.
Eduard Adam Orszulík vytvořil kvartet s názvem DĚTI/KIDS, ve kterém se zabývá rozdílnými významy těchto dvou zdánlivě blízkých pojmů, a to skrze příběh čtyř mladých lidí, kteří se na útěku od skličující reality snaží najít tu správnou cestu.
Na závěr večera vystoupí A+1Company, ve které tančí Ivan a Roman Werberovi, kteří uvedou svou choreografii Břehy. A+1 je seskupení výtvarníků, tanečníků, performerů a umělců různých uměleckých oborů zkoumajících divadelní i nedivadelní prostory.

Zdroj: Nová generace

 
 

Nahoru

Žádné komentáře

Přidat komentář

* - povinné pole

*
*

Nahoru

Taneční kalendář:

<<   >>
>>DIÁŘ NA CELÝ MĚSÍC<<
po ut st čt so ne
  •  

Tento den na pořadu:

  •  
 
*pro další akce vyberte den (měsíc) v kalendáři
Licence Creative Commons
Taneční aktuality.cz, jejímž autorem je Taneční aktuality o.p.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.tanecniaktuality.cz
Podpora a partnerství: