Databáze tance

 

Webové stránky: http://www.databazetance.cz/

Kontakt: info(at)databazetance.cz

  

O projektu Databáze tance

Databáze tance je online platformou českého tance provozovanou internetovým serverem Taneční aktuality o.p.s.. Tato platforma byla oficiálně spuštěna 21. dubna 2016. Jedná se zatím o zkušební provoz, údaje do databáze budou postupně přidávány.  

Databáze bude obsahovat základní informace z oblasti tance, pantomimy, nového cirkusu i dalších žánrů spojených s pohybem obecně.

Databáze bude mapovat dění na české umělecké scéně, umožní tak dohledat rozmanité údaje o divadelních scénách, uměleckých souborech, festivalech a produkčních platformách nebo také informace z oblasti tanečního vzdělávání na všech jeho stupních – taneční studia, Základní umělecké školy, konzervatoře i vysoké školy. Zároveň bude nabízet možnost profesní prezentace, neboť bude obsahovat údaje o osobnostech ze světa tance - o interpretech, samotných tvůrcích nebo publicistech.

Cílem Databáze tance je stát se otevřenou platformou pro všechny. Její použití je zcela zdarma, ať už v ní vyhledáváte, nebo se chcete registrovat jako nezávislý umělec či člen/vedoucí vašeho spolku.

 

Nahoru

Taneční kalendář:

<<   >>
>>DIÁŘ NA CELÝ MĚSÍC<<
po ut st čt so ne
  •  

Tento den na pořadu:

  •  
 
*pro další akce vyberte den (měsíc) v kalendáři
Licence Creative Commons
Taneční aktuality.cz, jejímž autorem je Taneční aktuality o.p.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.tanecniaktuality.cz
Podpora a partnerství: