Druhá polovina června bude ve znamení absolventských vystoupení


Vystoupení absolventů tří pražských tanečních konzervatoří se uskuteční ve dnech od 18. do 25. června 2017.

Jako první se 18. června 2017 ve Stavovském divadle představí absolventi Tanečního centra Praha, kteří vystoupí v klasickém, moderním a jazzovém repertoáru. Kromě absolventů se představí i členové Baletu Praha Junior.
Absolventská představení Taneční konzervatoře hl. m. Prahy proběhnou ve dnech 21. a 22. června ve Stavovském divadle. Na repertoáru bude balet na hudbu Johanna Strausse ml. Ples kadetů v choreografii Ivo Váni Psoty, v němž se představí především absolventi oboru klasický tanec. Pro absolventy oboru moderní tanec bude určena původní choreografie Aleny Drapalíkové Kytice na hudbu Jana Jiráska. Oba večery uzavřou Polovecké tance z opery Kníže Igor Alexandra Borodina v nastudování Jaroslava Slavického.
Pražská taneční konzervatoř a střední odborná škola, s.r.o uspořádá své absolventské představení 25. června ve Vinohradském divadle. První část programu bude složena z kratších variací klasického, moderního, lidového, charakterního a historického tance. Ve druhé části bude uveden balet Sylvia v nastudování Heleny Frolíkové.

Zdroj: TCP, TKP, PTK&SOŠ

 
 

Nahoru

Žádné komentáře

Přidat komentář

* - povinné pole

*
*

Nahoru

Taneční kalendář:

<<   >>
>>DIÁŘ NA CELÝ MĚSÍC<<
po ut st čt so ne
  •  

Tento den na pořadu:

  •  
 
*pro další akce vyberte den (měsíc) v kalendáři
Licence Creative Commons
Taneční aktuality.cz, jejímž autorem je Taneční aktuality o.p.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.tanecniaktuality.cz
Podpora a partnerství: