Improvizovaný večer Po pás ve Studiu ALTA


Třetí díl série improvizovaných večerů Po pás se uskuteční ve středu 10. ledna 2018 ve Studiu ALTA. Večery vznikají ve spolupráci s CreWcollective. Během nich se na jevišti potkají umělci z různých oborů. Prostor společně opanují tanečníci, hudebníci, performeři a světelný designer. Kurátorem večera bude Jan Bárta.

„Po pás se inspiroval formátem amsterdamských impro večerů, kde se zcela neznámí umělci setkávají přímo na jevišti a komponují v dané chvíli neopakovatelné dílo. Tato vzrušující forma spolupráce nás přivedla na myšlenku začít s něčím podobným i v Praze. Dobrodružství improvizace, jedinečnost a neopakovatelnost sledovaného představení, spontánnost a překvapení, které k improvizaci neodmyslitelně patří, rozvíří nejednu diváckou duši. Divák i performer jsou na tom podobně, ani jeden neví, co se bude dít, ale jsou v tom až Po pás,“ dodávají organizátoři.

Zdroj: Studio ALTA

 
 

Nahoru

Žádné komentáře

Přidat komentář

* - povinné pole

*
*

Nahoru

Taneční kalendář:

<<   >>
>>DIÁŘ NA CELÝ MĚSÍC<<
po ut st čt so ne
  •  

Tento den na pořadu:

  •  
 
*pro další akce vyberte den (měsíc) v kalendáři
Licence Creative Commons
Taneční aktuality.cz, jejímž autorem je Taneční aktuality o.p.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.tanecniaktuality.cz
Podpora a partnerství: