Granty/stipendia

  Granty a stipendia v ČR a zahraničí najdete na http://www.culturenet.cz/

  Nahoru

  Grant MINISTERSTVA KULTURY

  Ministerstvo kultury, odbor umění, literatury a knihoven poskytuje příspěvky ze státního rozpočtu na tvůrčí nebo studijní účely v oblasti profesionálního výtvarného umění, architektury, designu, užitých umění a v oblasti profesionálního divadla a tance.

  Bližší informace jsou zveřejněny na webových stránkách ministerstva v rubrice Profesionální umění.

  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Zřizovateli Nadace je šest profesních organizací: Herecká asociace, Asociace hudebních umělců a vědců, Svaz autorů a interpretů, UNIE – Odborový svaz orchestrálních hudebníků ČR, UNIE – Odborový svaz profesionálních zpěváků ČR a Uměleckého sdružení Artes. Zástupci zřizovatelů jsou členy správní a dozorčí rady nadace. Činnost nadace byla zahájena slavnostním koncertem v Rudolfinu. Svou činnost realizujeme v několika oblastech.

  Podpora umělců a projektů Nadací Život umělce:

  Aktivní podpora mladých výkonných umělců

  Zprostředkování konkrétních grantů posluchačům konzervatoří, vysokých uměleckých škol a začínajících mladých profesionálních umělců – stáže, mistrovské kurzy, účast na významných soutěžích doma i v zahraničí, systematická podpora projektů mladých umělců po ukončení studia při přechodu do profesionální reality.

  Podpora projektů

  Granty a přímá podpora realizace širokého spektra umělecké jevištní tvorby, především při hledání nových přístupů jak v oblasti koncertní, divadelní, tak i taneční. Podpora při oceňování vítězů soutěží, která napomáhá při získání co největší profesionality. Podpora významných kulturních projektů jevištního typu, které nemají dostatek vlastních finančních zdrojů a vedou ke zvýšení kultury a kulturní vzdělanosti české veřejnosti.

  Aktuální informace o uzávěrkách podávání žádostí o podporu: http://www.nadace-zivot-umelce.cz/

  Taneční kalendář:

  <<   >>
  >>DIÁŘ NA CELÝ MĚSÍC<<
  po ut st čt so ne
  •  

  Tento den na pořadu:

  •  
   
  *pro další akce vyberte den (měsíc) v kalendáři
  Licence Creative Commons
  Taneční aktuality.cz, jejímž autorem je Taneční aktuality o.p.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
  Vytvořeno na základě tohoto díla: www.tanecniaktuality.cz
  Podpora a partnerství: