Lenka Vagnerová & Company od října 2018 v Divadle Komedie


Soubor tanečního divadla Lenka Vagnerová & Company mění domovskou scénu. Své inscenace Amazonky, Gossip, Lešanské jesličky a Mah Hunt uvádí nově v Divadle Komedie, které je součástí Městských divadel pražských. Soubor zahájí sezonu 2018/19 na nové scéně 15. října 2018 inscenací Amazonky.

Soubor Lenka Vagnerová & Company se od doby své existence zaměřuje na oblast nonverbálního tanečního divadla. Inscenace v sobě mísí taneční, činoherní i loutkové divadlo. Soubor pravidelně spolupracuje s tanečníky, herci, výtvarníky i hudebníky. Lenka Vagnerová klade důraz na preciznost divadelních situací, pohybových kvalit, využívá sílu a dynamiku skupiny, podporuje individuality performerů, hledá nové fyzické možnosti a pohybové hranice vlastního těla. Dává prostor vzniku novým divadelním formám. Soubor se svými inscenacemi sklidil za dobu své existence řadu ocenění.

Termíny repríz 2018 v divadle Komedie:
Amazonky: 15.10. / 16.10. / 10.11. / 11.11. / 4.12.
Gossip: 17.10. / 5.12. / 31.12.
Mah Hunt: 9.11.
Lešanské jesličky: 30.11. / 22.12.

Zdroj: Lenka Vagnerová & Company, z.s.

 
 

Nahoru

Žádné komentáře

Přidat komentář

* - povinné pole

*
*

Nahoru

Taneční kalendář:

<<   >>
>>DIÁŘ NA CELÝ MĚSÍC<<
po ut st čt so ne
  •  

Tento den na pořadu:

  •  
 
*pro další akce vyberte den (měsíc) v kalendáři
Licence Creative Commons
Taneční aktuality.cz, jejímž autorem je Taneční aktuality o.p.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.tanecniaktuality.cz
Podpora a partnerství: