Mezinárodní letní kurz Vaganova Ballet Academy of Saint Petersburg


V italském městě La Spezia proběhne v červenci 2018 mezinárodní letní kurz Vaganova Ballet Academy of Saint Petersburg, který organizuje La Maison de la Danse pod záštitou města La Spezia. Kurz je určen pro studenty a pedagogy ze střední a jižní Evropy. Registrace probíhá do 31. května 2018.

Letní kurz se uskuteční od 3. do 13. července 2018. Dne 3. července se uskuteční prezentace kurzu a učitelů Vaganova Ballet Academy. Od 4. do 12. července budou probíhat každodenní lekce trvající 4,5 hodiny, přičemž finální představení v divadle je naplánováno na 13. července. Čtyři z nejlepších absolventů Vaganovy akademie se budou účastnit všech lekcí a vystoupí také na finálním představení společně se studenty kurzu. Kurz povedou profesoři z Vaganova Ballet Academy Maria Gribanova a Vadim Sirotin.
Během kurzu budou probíhat hodiny klasického tance, baletního repertoáru, charakterních tanců a choreografické práce zahrnující přípravu závěrečného představení. Výuku bude doprovázet živý hudební doprovod.
Minimální věk pro registraci je 10 let. V případě zájmu vyplňte registrační formulář níže, životopis a taneční fotografii. Organizátoři vyžadují i lékařské potvrzení o schopnosti účastnit se kurzu.
Taneční pedagogové mají možnost sledovat lekce a navštěvovat baletní semináře týkající se metody výuky Vaganovové (lekce klasického a charakterního tance). Maximální počet tanečních pedagogů je deset.

Přihláška pro účastníky zde.
Přihláška pro taneční pedagogy zde.

Více informací zde.

Praktické informace:
Nejbližší letiště: Pisa, Genova a Firenze. Hlavní vlakové nádraží je jen pár minut chůze od historického centra v blízkosti konání kurzu. Lekce se uskuteční v kulturním centru Dialma Ruggiero, které se nachází na adrese Monteverdi č. 117, La Spezia, Itálie.

Zdroj: Accademia La Maison de la Danse (LMD) ssd

 
 

Nahoru

Žádné komentáře

Přidat komentář

* - povinné pole

*
*

Nahoru

Taneční kalendář:

<<   >>
>>DIÁŘ NA CELÝ MĚSÍC<<
po ut st čt so ne
  •  

Tento den na pořadu:

  •  
 
*pro další akce vyberte den (měsíc) v kalendáři
Licence Creative Commons
Taneční aktuality.cz, jejímž autorem je Taneční aktuality o.p.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.tanecniaktuality.cz
Podpora a partnerství: