Naděje umírá poslední


Každá pauza má svůj konec, a proto se vracíme s názorovými sloupky našich redaktorů, kterými bychom rádi i nadále vířili vody české taneční scény. Ta se pomalu probouzí z letního spánku, během něhož se však v naší redakci pomalu, ale jistě tvořily nové webové stránky. Jejich vznik trochu připomíná čekání na řemeslníky. Neustálé průtahy se rojí jako houby po dešti a vám nezbývá nic jiného, než trpělivě věšet hlavu. Když už konečně jeden z nich zazvoní na vaše dveře, po chvíli zjistí, že nemá potřebnou součástku a musí ji nutně koupit. Prý bude hned zpátky... kolegyně na jednoho čeká už šest let! My se ale nevzdáváme, a proto se můžete těšit už opravdu nejpozději 1. listopadu na nový web Tanečních aktualit.

Ostatně vzdávání se není v české kultuře zvykem, všichni bojujeme až do posledního dechu. Stejně jako portál Opera Plus, který na začátku léta ukončil ze dne na den svou činnost na protest proti nízké dotaci z Ministerstva kultury, se právě v těchto dnech znovu probouzí k životu. Mezi zprávami o neutěšené politické situaci v Čechách a blížících se komunálních volbách je tato novinka příjemným osvěžením a jistou nadějí. Čeští milovníci umění tak dali hlasitě najevo, že kvalitní reflexi aktuálního dění chtějí i nadále. Nezbývá mi než tleskat. Bravo!

 

Další sloupky naleznete zde.

Autor: Josef Bartoš
 
 

Nahoru

Žádné komentáře

Přidat komentář

* - povinné pole

*
*

Nahoru

Taneční kalendář:

<<   >>
>>DIÁŘ NA CELÝ MĚSÍC<<
po ut st čt so ne
  •  

Tento den na pořadu:

  •  
 
*pro další akce vyberte den (měsíc) v kalendáři
Licence Creative Commons
Taneční aktuality.cz, jejímž autorem je Taneční aktuality o.p.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.tanecniaktuality.cz
Podpora a partnerství: