Nová generace 2018 se představí ve Studiu ALTA


Dne 21. září 2018 uvedla studentka Eva Urbanová svůj ročníkový projekt s názvem Síla zranitelnosti. O týden později se Nová generace přemístí do prostor Studia ALTA, kde ve čtvrtek 27. září představí své choreografie Natalie Matysková, Eduard Adam Orszulík, Alica Minárová a Agáta Jarošová.

Natálie Matysková vytvořila duet na téma zlatého řezu s názvem Ratio. Eduard Adam Orszulík představí své nové Sólo, Alica Minárová předvede provokativní works in  progress Sakra l, ve kterém se zabývá vnímáním nahoty těla v různých společenských kontextech. Hostem večera je Agáta Jarošová studentka magisterského programu interpretace a choreografie v Paříži, která uvede sólo s názvem Sa présence.
Další představení Nové generace se uskuteční 1. listopadu 2018 ve studiu ALTA, festival Nové generace proběhne od 23. do 25. listopadu v prostorách HAMU a divadla Disk.

Zdroj: Nová generace

 
 

Nahoru

Žádné komentáře

Přidat komentář

* - povinné pole

*
*

Nahoru

Taneční kalendář:

<<   >>
>>DIÁŘ NA CELÝ MĚSÍC<<
po ut st čt so ne
  •  

Tento den na pořadu:

  •  
 
*pro další akce vyberte den (měsíc) v kalendáři
Licence Creative Commons
Taneční aktuality.cz, jejímž autorem je Taneční aktuality o.p.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.tanecniaktuality.cz
Podpora a partnerství: