Nový zkušební prostor Collbenka 1704


V Praze vznikla nová zkušebna vhodná pro zkoušky orchestrů, sborů, tanečních a divadelních projektů či k pořádání kulturních a firemních akcí. Dostala jméno Collbenka 1704 - nachází se na Kolbenově ulici v Praze (v areálu bývalých závodů ČKD).

„Oživujeme průmyslový areál bývalých závodů ČKD na Kolbenově ulici a děláme z něj další bod na pražské kulturní mapě. Jeden z tamních objektů – bývalou ,výdejnu‘ – přetváříme na prostor pro zkoušení uměleckých souborů a pořádání kulturních akcí,“ dodávají zástupci Collegium 1704.
Collbenka zahrnuje dvě samostatné zkušebny (s rozměry 20x15 a 10x15 metrů, výška 5,5 metrů), v obou je položená měkká dřevotřísková podlaha a je vybavena závěsy pro úpravu akustiky. Plánujeme dokoupení dalšího vybavení vč. baletizolu. K dispozici je  veškeré zázemí (šatny, kuchyň, nové WC atd.).
Collbenka v uplynulých měsících prošla rozsáhlou rekonstrukcí, která ještě z daleka není u konce. Možnost finančně podpořit Collbenku 1704 je možné na www.hithit.com/collbenka1704.

Zdroj: Collegium 1704

 
 

Nahoru

MiguDuth, 03-10-17 12:41:
Prise Kamagra <a href=http://viafreetrial.com>viagra prescription</a> Online Chemist Usa

Přidat komentář

* - povinné pole

*
*

Nahoru

Taneční kalendář:

<<   >>
>>DIÁŘ NA CELÝ MĚSÍC<<
po ut st čt so ne
  •  

Tento den na pořadu:

  •  
 
*pro další akce vyberte den (měsíc) v kalendáři
Licence Creative Commons
Taneční aktuality.cz, jejímž autorem je Taneční aktuality o.p.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.tanecniaktuality.cz
Podpora a partnerství: