Podpořte Taneční aktuality i Vy!

S našimi čtenáři sdílíme nejen tanec jako takový, ale i nadšení pro něj. Redakce Tanečních aktualit se skládá z třinácti redaktorů, kteří se snaží každý den přinášet veškerý zpravodajský a informační servis plně zdarma. I to však má své tmavé stránky, tedy mimo krve a potu – jako obecně prospěšná společnost jsme podporováni grantovými příspěvky (čehož si velmi vážíme), ale jak asi tušíte, není to dostatečné, není to úplně „ono“. Proto bychom rádi oslovili naše nejbližší, Vás čtenáře, se kterými sdílíme onu nezkrotitelnou vášeň pro pohyb všeho druhu.

 

Jak nám tedy můžete pomoci? 

  • Podpořit nás můžete jednoduše tím, že nás budete sledovat ... alespoň jednou za čas. Tím nám zvýšíte návštěvnost a my pak máme větší kredibilitu a šanci na vyšší grantovou podporu.
  • Pokud Vám nevyhovuje kontrolovat denně naše stránky, sledujte nás alespoň na facebooku nebo twitteru, kde se dozvíte o zajímavých přírůstcích mezi autorské články. I to se počítá!
  • Nebo nás můžete doporučit jako vhodného mediálního partnera. Pokud nevíte komu, stačí se zmínit kamarádům, kolegům, drahým polovičkám nebo svému domácímu mazlíčkovi.
  • Chcete-li nás podpořit finančně, vězte, že se rozhodně nebudeme bránit! Číslo našeho účtu je jednoduché – 2801120909/2010, Fio banka. S radostí Vám poté vystavíme i darovací smlouvu a v případě zajímavého obnosu budete zvěčněni i v naší Ročence, výběru toho nejlepšího, co se v naší redakci za poslední sezonu urodilo. A to proto, že i vy jste ti nejlepší!
  • Nakupujete rádi přes internet? Podpořit činnost Tanečních aktualit je pak naprostá hračka. Stačí navštívit webovou stránku Dobromatu, vybrat si obchod a určité procento z celkové částky přispěje obchod nám. Vy ale nezaplatíte ani o korunu navíc! Mezi obchody naleznete například: damejidlo.cz, parfums.cz, bata.cz, deichmann.cz, kasa.cz, invia.cz, hodinky.cz, firmanazazitky.cz, booking.com, 4home.cz, euronics.cz a další ... Tak honem, nakupovat!
  • Nebo snad máte soubor a chystáte premiéru? Dejte naše logo na své propagační materiály, sdílejte nás na svých stránkách nebo jinak propagujte a my Vám poskytneme speciální zlevněné ceny. Podpoříme se navzájem!

Za jakoukoliv formu Vaší podpory, ať už psychickou nebo finanční, Vám vřele děkujeme.

Vaše redakce

 

P.S.: Pokud byste měli jakékoliv dotazy, jednoduše nám napište – zn. nekoušeme.

Nahoru

Taneční kalendář:

<<   >>
>>DIÁŘ NA CELÝ MĚSÍC<<
po ut st čt so ne
  •  

Tento den na pořadu:

  •  
 
*pro další akce vyberte den (měsíc) v kalendáři
Licence Creative Commons
Taneční aktuality.cz, jejímž autorem je Taneční aktuality o.p.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.tanecniaktuality.cz
Podpora a partnerství: