ROČENKA TANEČNÍCH AKTUALIT.CZ 2008/2009


Průvodce tanečním děním uplynulé sezóny

1. internetový časopis o tanci Taneční aktuality.cz vydal již druhou svou ročenku, která pokrývá divadelní sezónu 2008/2009.

Taneční aktuality.cz se již druhý rok snaží referovat o dění na profesionální taneční scéně České republiky. Protože ne všichni zájemci mají kdykoli přístup k internetu a také proto, že se redakce domnívá, že taneční umění si zaslouží věcné shrnutí do jednoho celku, přistoupily Taneční aktuality.cz k vydání ročenky.

Najdete v ní recenze, rozhovory s tanečníky, choreografy a dalšími osobnostmi i fotografie. Značný podíl tvoří části věnované hlavním partnerům časopisu, jimiž jsou Národní divadlo, divadlo Ponec a Tanec Praha a divadlo Alfred ve dvoře s produkční jednotkou Motus. Ročenka ale nezapomíná ani na další scény a uskupení, namátkou ND Brno, plzeňské Divadlo J. K. Tyla, taneční skupiny Nanohach, DOT 504, festival 4 + 4 dny v pohybu a mnoho dalšího.

Původní cena: 90,- Kč

Nahoru

Taneční kalendář:

<<   >>
>>DIÁŘ NA CELÝ MĚSÍC<<
po ut st čt so ne
  •  

Tento den na pořadu:

  •  
 
*pro další akce vyberte den (měsíc) v kalendáři
Licence Creative Commons
Taneční aktuality.cz, jejímž autorem je Taneční aktuality o.p.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.tanecniaktuality.cz
Podpora a partnerství: