Lid beze jména

Člověk filosofující nad životem, pronásledován svým překladatelem. Smysly se rozcházejí… Vypravte se s nimi hledat smysl bytí beze jména.

  • Koncept : Pierre Nadaud
  • Interpreti: Pierre Nadaud, Gérard Vidal
  • Umělecký poradce: Dominique Boivin
  • Produkce: Marie Kinsky ve spolupráci s Micadanses (FR), SE.S.TA

Pierre Nadaud položil základy této kreace novátorské formy během stáže coachingu SE.S.TA v létě 2010. Průvodcem v jeho hledání byl choreograf Dominique Boivin. Pak je zde Gérard Vidal, tanečník, tlumočník a herec, který se na scéně objevil nejdříve jako ležící-tlumočník, aby se záhy vložil do hry jako partner. Konečně lidé, kteří vypráví vše o lásce, přítomnosti, Bohu, smrti a kteří to vypráví přítomným z celého srdce! To je ta velká novina: existuje lid, který se snaží po sobě nic nezanechat. Konečně jeden seriózní národ, který pořádně hodnotil smysl bytí!

Premiéra: 9. května 2011

Pierre Nadaud
Po magisterském studiu filosofie v Paříži VIII se v roce 1997 přesunul do České republiky. Z velkého zájmu o divadlo se přihlásil na katedru nonverbálního divadla na HAMU, kde o několik let později také absolvoval. Proto Nadaud přichází na českou scénu jako klaun, filosof, tanečník, choreograf a pedagog. Založil taneční skupinu Mamacallas, pro kterou vytvářel taneční a/nebo divadelní představení. V současné době je vedoucím Ateliéru KSFT na brněnské DIFA JAMU.

Nahoru

Taneční kalendář:

<<   >>
>>DIÁŘ NA CELÝ MĚSÍC<<
po ut st čt so ne
  •  

Tento den na pořadu:

  •  
 
*pro další akce vyberte den (měsíc) v kalendáři
Licence Creative Commons
Taneční aktuality.cz, jejímž autorem je Taneční aktuality o.p.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.tanecniaktuality.cz
Podpora a partnerství: