Until I find it
Foto Vojtěch Brtnický

Choreografie: Mirka Eliášová
Tanec a tvorba: Kateřina Hajná - Šorejsová, Petr Opavský, Tomáš Pospíšil
Hudba: Jiří Jakl
Scénografie: Renata Weidlichová
Světelný design: Vladimir Burian

„Tělo, myšlenky, chování, vše co se děje, se může měnit a mění se. V nás se toto odehrává, my se nemůžeme změnit a neměníme se.“ Každý je v životě alespoň jednou postaven před více či méně závazné rozhodnutí. Pokud je náš rozum a cit za jedno, máme vyhráno…

Premiéra: 18. října 2009

 

 

 

 

 

V rámci projektu Until I find it je někdy uváděna také choreografie Pavlíny Černé. Dílo bylo vytvořeno v Essenu.
Choreografie a tančí: Pavlína Černá, Alexeider Abad Gonzalez

Ne vždy se podaří zastihnout přechod mezi iluzí a realitou…Bez mrknutí oka se najednou ocitáme v jednom z těchto světů, aniž bychom mohli tuto změnu ovlivnit vlastní vůlí. Jsou naše myšlenky, skutky a pocity pořád ještě skutečné anebo se dočasně staly nezachytitelnou iluzi…?

„Until I find it” se zabývá otázkou, co se odehrává v našem nitru v momentě nutnosti bezprostředního rozhodování. Čím se člověk řídí, jakou roli hraje instinkt, momentální psychický stav či náš vnitřní tajný hlas. Do jaké míry se člověk nechá ovlivnit prostředím, ve kterém žije? Jeden jediný okamžik může ve vteřině změnit cely život. Podvědomě nás vede rozum anebo srdce. V našem okolí existuje nesmírně mnoho oblastí, ve kterých se musíme orientovat, abychom byli schopni najit svůj vlastní postoj, vlastni identitu. Jen tak je možné odpoutat se a svobodně rozhodnout o vlastním životě.

Česká premiéra: 18. října 2009

Nahoru

Taneční kalendář:

<<   >>
>>DIÁŘ NA CELÝ MĚSÍC<<
po ut st čt so ne
  •  

Tento den na pořadu:

  •  
 
*pro další akce vyberte den (měsíc) v kalendáři
Licence Creative Commons
Taneční aktuality.cz, jejímž autorem je Taneční aktuality o.p.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.tanecniaktuality.cz
Podpora a partnerství: