ProART Festival 2018 zve na 19 tanečních lektorů do 4 českých měst


ProART Festival se letos uskuteční na čtyřech místech, a to v Liberci (14.-17. 6.), Plzni (12.-15. 7.), Brně (16.-22. 7.) a ve Valticích (23.-28. 7.). Na letošní ročník se sjede necelá dvacítka tanečních lektorů různých tanečních stylů - moderní a současný tanec, partnering, kontaktní improvizace, klaunský floorwork a pozemní akrobacie, taneční divadlo, fyzické divadlo, Pilates, jóga, tanec bez předsudků, tanec pro netanečníky a seniory, tanec s a bez handicapu. Více informací zde.

Nově na festival zavítá syrský tanečník Sakher Almonem, Němka Golde Grunske, tuzemská tanečnice Miřenka Čechová nebo Jana Tereková ze Slovenska či Ital Nicola Vacca. Po čase se naopak vrátí Martin Vraný, Eva Klimáčková či Alena Pajasová. Mezi stálice lze zařadit Angličana Neila Parise, Irene Bauer, Katarinu Vlniškovou nebo Leonie Wahl.
„Ať už si vyberete kohokoli, určitě si zatančíte celým tělem i srdcem. ProART je totiž pro každého. Jen tady totiž potkáte profíka vedle seniora, Roma vedle tanečníka s handicapem, konzervatoristu vedle laika hledajícího zdravý pohyb. Všechny nás pojí láska k tanci, a tak to má být,“ dodávají organizátoři festivalu.

Zdroj: ProART Festival

 
 

Nahoru

Žádné komentáře

Přidat komentář

* - povinné pole

*
*

Nahoru

Taneční kalendář:

<<   >>
>>DIÁŘ NA CELÝ MĚSÍC<<
po ut st čt so ne
  •  

Tento den na pořadu:

  •  
 
*pro další akce vyberte den (měsíc) v kalendáři
Licence Creative Commons
Taneční aktuality.cz, jejímž autorem je Taneční aktuality o.p.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.tanecniaktuality.cz
Podpora a partnerství: