Sergej Polunin vystoupí v květnu v Praze


Balet Národního divadla a producent Milosh Harajda oznámili, že na naši první scénu zavítá světoznámý tanečník, první sólista a jedna z nejvýraznějších osobností současné baletní scény – Sergej Polunin. „Kritika ho častuje přezdívkami jako ,James Dean baletu‘ nebo ,nejtalentovanější baletní tanečník své generace‘. Pyšní se titulem nejmladší sólista v historii Královského baletu v Londýně a je přirovnáván i k legendárnímu Michailu Baryšnikovi,“ dodávají zástupci Baletu Národního divadla.

Ukrajinský tanečník se z jeviště dostal i na filmové plátno díky americkému režisérovi Stevenovi Cantorovi a producentce Gabrielle Tana. A právě tento film s názvem Dancer bude mít pražské publikum možnost vidět v historické budově Národního divadla 1. května 2017. Film se bude promítat pouze v tento den a to hned dvakrát – v 16.00 a 20.00. „Rádi bychom nalákali české diváky nejen na promítání tohoto filmu, ale především na následné dechberoucí živé vystoupení Sergeje Polunina na prknech Národního divadla v populární choreografii Take me to church. Hned poté se uskuteční veřejná diskuze s tímto umělcem nejen o filmu, ale i jeho kariéře a životě. Diskuzi povede producent Milosh Harajda, který se Sergejem Poluninem, ale i Davidem LaChapellem úzce spolupracuje,“ uzavírají zástupci Baletu Národního divadla.

Předprodej bude zahájen 10. března 2017.

Zdroj: ND

 
 

Nahoru

HaroSitarino, 21-11-17 11:30:
Achat Propecia Moins Cher <a href=http://cheapvia50mg.com>viagra</a> Discount Progesterone Hormone Replacement Amex

Přidat komentář

* - povinné pole

*
*

Nahoru

Taneční kalendář:

<<   >>
>>DIÁŘ NA CELÝ MĚSÍC<<
po ut st čt so ne
  •  

Tento den na pořadu:

  •  
 
*pro další akce vyberte den (měsíc) v kalendáři
Licence Creative Commons
Taneční aktuality.cz, jejímž autorem je Taneční aktuality o.p.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.tanecniaktuality.cz
Podpora a partnerství: