SE.S.TA pořádá pedagogický seminář


Seminář, který proběhne ve dnech od 23. do 25. února 2018, je určen všem pedagogům se zájmem o další rozvoj kompetencí a poznávání nových metod a přístupů k výuce. Vítáni jsou i taneční interpreti a choreografové. Pedagogický seminář má za cíl obohatit know-how pedagogů díky užití know-how choreografů. Během kurzu dochází ke sdílení nástrojů pro analýzu a k porovnávání různých pedagogických přístupů, systémů a filozofií. Seminář je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Seminář povede Sophie Billy (FR) a Jana Bohutínská (CZ), kromě prostoru bude tématem i vztah pedagogiky a koučinku. Bádání na téma prostor provází pedagogické dílny již potřetí. V roce 2016 se účastníci zaměřili na členění prostoru v pedagogice tance, v loňském ročníku na téma cirkulace a letos naváží zkoumáním fenoménu site specific.

Seminář proběhne ve dvou fázích:

1. Ateliéry zkoumání a realizace s hosty a tanečními pedagogy: rozcvičení, workshopy, semináře, praktické aplikace ve výuce, konfrontace zkušeností.
2. Zakončení formou kulatého stolu – veřejné diskuse: představení práce a aktivit z dílny, širší diskuse k tématu site specific.

Cena semináře: 2 200 Kč
Studenti: 1 100 Kč (50 % sleva)
Studenti a pedagogové HAMU: 200 Kč

Lhůta pro zaslání přihlášky a platbu semináře je 8. února 2018.

Více zde.

Zdroj: culturenet.cz

 
 

Nahoru

Žádné komentáře

Přidat komentář

* - povinné pole

*
*

Nahoru

Taneční kalendář:

<<   >>
>>DIÁŘ NA CELÝ MĚSÍC<<
po ut st čt so ne
  •  

Tento den na pořadu:

  •  
 
*pro další akce vyberte den (měsíc) v kalendáři
Licence Creative Commons
Taneční aktuality.cz, jejímž autorem je Taneční aktuality o.p.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.tanecniaktuality.cz
Podpora a partnerství: