Soubor 420PEOPLE připravuje novou premiéru ve spolupráci s kapelou Please The Trees


Taneční soubor 420PEOPLE ve spolupráci s alternativní rockovou kapelou Please The Trees uvede ve dnech 11. a 12. září 2018 v pražské La Fabrice premiéru nového projektu The Watcher v choreografii Václava Kuneše.

Autoři k novému projektu dodávají: „Všechny ty, kteří hledají odpověď na otázky, jak čelit zrychlené době, ve které nejmodernější technologie pomalu potlačují samotnou podstatu lidského bytí? Proč bez mobilního signálu skoro nejsme schopni existovat a výpadek signálu nás dostává na pokraj šílenství? Proč náš jediný přítel uprostřed noci je nekonečný nonstop Google a Netflix? Odpověď přináší The Watcher – pozorovatel, který ví, že nejdokonalejší technologie na světě je naše vlastní tělo a naše životy jsou nitky, které společně vytvářejí nekonečný vesmírný koberec bytí.“
V nové inscenaci souboru 420PEOPLE se představí Francesca AmanteFanny Barrouquère, Veronika Čimborová, Simona Machovičová a Filip Staněk.

Zdroj: 420PEOPLE

 
 

Nahoru

Žádné komentáře

Přidat komentář

* - povinné pole

*
*

Nahoru

Taneční kalendář:

<<   >>
>>DIÁŘ NA CELÝ MĚSÍC<<
po ut st čt so ne
  •  

Tento den na pořadu:

  •  
 
*pro další akce vyberte den (měsíc) v kalendáři
Licence Creative Commons
Taneční aktuality.cz, jejímž autorem je Taneční aktuality o.p.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.tanecniaktuality.cz
Podpora a partnerství: