Tanec Praha připravuje workshop Umění intuitivního hraní


Tanec Praha zve taneční umělce, pedagogy ZUŠ a ZŠ na workshop Umění intuitivního hraní, který se uskuteční 27. - 29. září 2018 v divadle Ponec. Workshop je součástí projektu Tanec školám, který již 12 let přináší dětem do škol kreativní pohybovou výuku s profesionálními umělci. Současně umožňuje další vzdělávání lektorů a nových zájemců formou seminářů.

V pořadí čtvrtý seminář povede nizozemský lektor intuitivní pedagogiky působící v Německu, Thomas Pedroli: „Během intenzívního třídenního workshopu projdeme širokou škálou cvičení a her. Tento druh hraní se vyznačuje nesoutěživými prvky, nutností vzájemné spolupráce a probouzející se intenzivní radostí. Typické je také střídání emocí od vzrušení po klid a vnitřní disciplína, která se rodí ze zdánlivého pohybového chaosu.“
Workshop bude zaměřen na pedagogickou práci s pohybem v třídním kolektivu, nebo ve větší skupině dětí. Thomas Pedroli je hudebník, kouč, lektor seminářů na témata intuitivní komunikace a intuitivní pedagogika.

Více informací o workshopu najdete zde.

Přihlašování a informace: martina.filinova(at)tanecpraha.eu
Kapacita workshopu je omezená, přihlašování do 15. 9. 2018.
Účastnický poplatek: 1000 Kč / student: 700 Kč

Zdroj: Institut umění - Divadelní ústav a ČTK

 
 

Nahoru

Žádné komentáře

Přidat komentář

* - povinné pole

*
*

Nahoru

Taneční kalendář:

<<   >>
>>DIÁŘ NA CELÝ MĚSÍC<<
po ut st čt so ne
  •  

Tento den na pořadu:

  •  
 
*pro další akce vyberte den (měsíc) v kalendáři
Licence Creative Commons
Taneční aktuality.cz, jejímž autorem je Taneční aktuality o.p.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.tanecniaktuality.cz
Podpora a partnerství: