Taneční aktuality připravují crowdfundingovou kampaň na redesign webového portálu


Internetový server www.tanecniaktuality.cz oslavil v roce 2016 deset let od svého založení. Při této příležitosti uskutečnila redakce řadu doprovodných akcí, přičemž hlavní novinku představovalo spuštění Databáze tance. Tím ale novinky online časopisu o tanci neskončily. Redakce Tanečních aktualit spustí 20. března 2017 na portálu Hithit kampaň, jejímž cílem je vybrat prostředky na redesign webového portálu. Sbírka končí 4. května a částkou, kterou se pokusí společnost vybrat, je padesát tisíc korun.

„Impulzem pro zahájení crowdfundingové kampaně bylo oznámení Magistrátu hl. m. Prahy o zrušení finanční podpory pro vydávání časopisů a výsledky grantů na Ministerstvu kultury ČR. Přestože jsme obdrželi velmi vysoké bodové hodnocení, částka, která nám byla nakonec přidělena, jen s obtížemi pokryje běžné provozní náklady. O rozvoji našich aktivit tak nemůže být ani řeč,“ vysvětluje šéfredaktorka Lucie Hayashi.
Josef Bartoš ke kampani dodává: „Webové stránky vznikly před deseti lety a jejich současný stav je téměř neúnosný. Jejich přeplněný a nepřehledný obsah bije do očí. Chceme portál odlehčit a dopřát mu nový a svěží vzhled. Každý, kdo nám přispěje, se může těšit na nevšední odměny a stát se součástí celého projektu. Současně s vyhlášením kampaně na Hithit.cz chceme oznámit konkurz na nový webdesign Tanečních aktualit a s tím spojenou modernizaci loga.“
A co kromě nového kabátu nový web přinese? Redakce plánuje zavedení samovyplňovacího tanečního kalendáře nebo programu akcí (workshopy, konkurzy, kurzy apod.), snadné a intuitivní vyhledávání představení i článků a v neposlední řadě atraktivní platformu debat, diskuzí či komentářů pro čtenáře. Kompletní nová verze webových stránek bude spuštěna na začátku roku 2018.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 

Nahoru

DarinMop, 11-08-17 09:56:
http://revia.phartesdomusa.org buy revia online next day delivery
cialis_au, 09-08-17 19:05:
Your best source for buying high quality http://canadiangcialisonline.com/ , Super P-Force at Zefat, Mevo Betar online.
for, 09-08-17 19:04:
Wwwfreeviagracom , recommended dosage for http://canadiangcialisonline.com/ , .

Přidat komentář

* - povinné pole

*
*

Nahoru

Taneční kalendář:

<<   >>
>>DIÁŘ NA CELÝ MĚSÍC<<
po ut st čt so ne
  •  

Tento den na pořadu:

  •  
 
*pro další akce vyberte den (měsíc) v kalendáři
Licence Creative Commons
Taneční aktuality.cz, jejímž autorem je Taneční aktuality o.p.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.tanecniaktuality.cz
Podpora a partnerství: