VI. Mezinárodní baletní soutěž Plzeň 2018


Taneční sdružení České republiky, ve spolupráci s Divadlem J. K. Tyla v Plzni, Statutárním městem Plzeň, Plzeňským krajem, za finanční podpory Ministerstva kultury ČR, Nadace Český literární fond, Nadace život umělce vyhlašuje v rámci Soutěžní přehlídky tanečního umění ČR otevřenou interpretační část Soutěžní přehlídky – VI. Mezinárodní baletní soutěž Plzeň 2018 (dále jen soutěž). Soutěž se koná ve dnech 6. – 9. prosince 2018 v Novém divadle v Plzni.

Bližší informace o podmínkách a organizaci soutěže, povinném repertoáru a přihlášku najdete v české a anglické verzi na www.tanecnisdruzeni-cr.cz. Zájemci o účast odešlou vyplněnou přihlášku, včetně fotografie v tiskové kvalitě, nejpozději do 15. října 2018 elektronicky na: miroslav.hradil@djkt.eu nebo na adresu DJKT, Miroslav Hradil, Palackého nám. 30/2971, 30100 Plzeň (na obálku napište: MBS 2018).

Zdroj: Tanečního sdružení ČR

 
 

Nahoru

Žádné komentáře

Přidat komentář

* - povinné pole

*
*

Nahoru

Taneční kalendář:

<<   >>
>>DIÁŘ NA CELÝ MĚSÍC<<
po ut st čt so ne
  •  

Tento den na pořadu:

  •  
 
*pro další akce vyberte den (měsíc) v kalendáři
Licence Creative Commons
Taneční aktuality.cz, jejímž autorem je Taneční aktuality o.p.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.tanecniaktuality.cz
Podpora a partnerství: