Diskuze k tématu:
Louskáčků není nikdy dost!

Vyplněním e-mailu se přihlásíte k odběru automatických notifikací, které vás upozorní na nový příspěvek v této diskuzi.

Od nejnovějších / Podle hodnocení

Komentář

vložil Anna

IP: 94.112.101.34
Reaguje na:
Také mně velkou radost udělalo opětovné uvedení Vámosova Louskáčka na scéně Národního divadla. Choreografie pana Zusky měla určitě spoustu zastánců, ovšem ta výprava u Vámosova Louskáčka je prostě úžasná. A i pro ty, kteří si zajdou "jednou ročně do Národního", dle mého názoru navodí více tu správnou vánoční atmosféru. I když je pravda, že vezmu-li to pohledem malého díváka, ten je šťastný za jakékoliv živé představení Louskáčka, které má samozřejmě úplně jiné kouzlo než představení na plátně. A i já jsem překvapená, že je v Praze tolik možností k vidění tohoto vánočního díla, aspoň to teď vím a v příštích letech to budu s dostatečným předstihem sledovat.

Komentář

vložil Hela

IP: 94.112.101.34
Reaguje na:
Netušila jsem, že je v Praze tolik Louskáčků.Viděla jsem ho nedávno v Národním od Y.Vámose, je výborný,lepší než předchozí od P.Zusky. V Div.na Vinonhr. je dost dětský,ale někt.scény zatanč.sólisty jsou velmi dobré. Sloupek mě oslovil a pobavil,že to tak opravdu je. Inspiroval mě k tomu,že se ještě na některého L. podívám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE