Národní divadlo vypisuje konkurs na pozici uměleckého šéfa Laterny magiky


Umělecký šéf Laterny magiky zodpovídá za provoz a uměleckou úroveň inscenací Laterny magiky (LM), produkčně zajišťuje přípravu a vznik nových inscenací, je zodpovědný za rozpočet střediska a dodržování plánu tržeb, podílí se na přípravě a organizaci zahraničních aktivit. O obsahové náplni činnosti LM rozhoduje dramaturgická rada Laterny magiky.

Pro tuto pozici je nezbytné vysokoškolské vzdělání (ideálně uměleckého nebo ekonomického směru), organizační schopnosti, praxi v oboru (divadlo, jiná kulturní instituce) a znalost angličtiny.
Přihlášky do konkursu mohou uchazeči zaslat nejpozději do 31. března 2017 do sekretariátu ředitele Národního divadla, k rukám paní Ivety Sojkové. Nástup do funkce od 1. září 2017. K žádosti je nutné připojit kopii vysokoškolského diplomu, životopis, případně osvědčení o dalších zkouškách či oceněních.

Zdroj: ND

 
 

Nahoru

Žádné komentáře

Přidat komentář

* - povinné pole

*
*

Nahoru

Taneční kalendář:

<<   >>
>>DIÁŘ NA CELÝ MĚSÍC<<
po ut st čt so ne
  •  

Tento den na pořadu:

  •  
 
*pro další akce vyberte den (měsíc) v kalendáři
Licence Creative Commons
Taneční aktuality.cz, jejímž autorem je Taneční aktuality o.p.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.tanecniaktuality.cz
Podpora a partnerství: