Senátoři navrhli Terezu Podařilovou na státní vyznamenání


Senát navrhuje prezidentovi vyznamenat 25 osobností. Jejich seznam schválili senátoři v závěru červencové schůze. Je mezi nimi 7 osobností z oblasti vědy a medicíny, 7 umělců, 4 bojovníci za svobodu a tři váleční přeživší, dále 3 osobnosti vynikající v pomoci druhým nebo v inovacích a jedna sportovkyně.  Mezi navrhnutými je i tanečnice a baletní mistryně Národního divadla Tereza Podařilová.

Ve vyjádření  Senátu o Tereze Podařilové čteme: „Česká tanečnice a sólistka Národního divadla v Praze, kde za dobu svého působení ztvárnila většinu hlavních rolí kmenového baletního repertoáru. Díky vynikající technice bez komplikací zvládá role klasické, ale také role v moderních představeních. Podařilová je jako první tanečnice v historii čtyřnásobnou držitelkou ceny Thálie, získala i další prestižní ocenění.“

Zdroj: Senát ČR

 
 

Nahoru

Make my assignment, 17-09-18 08:38:
Hire professional experts of Students Assignment Help who are providing best make my assignment service to the students. We have 3000+ well-qualified writers who are serving to students by its best writing services. Our assignment experts are online 24x7 for students help. For more info visit https://www.studentsassignmenthelp.com/make-my-assignment/
Michael, 28-08-18 06:54:
For students help you just look at the Assignment help given by the assignment experts. Opting for our Assignment Help Online could be ideal for such students and they can get a complete assignment solution n from us.
https://www.allassignmenthelp.com/

Přidat komentář

* - povinné pole

*
*

Nahoru

Taneční kalendář:

<<   >>
>>DIÁŘ NA CELÝ MĚSÍC<<
po ut st čt so ne
  •  

Tento den na pořadu:

  •  
 
*pro další akce vyberte den (měsíc) v kalendáři
Licence Creative Commons
Taneční aktuality.cz, jejímž autorem je Taneční aktuality o.p.s., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.tanecniaktuality.cz
Podpora a partnerství: