Jatka78 do Prahy opět přivezou divadlo masek Familie Flöz

Jatka78 do Prahy opět přivezou divadlo masek Familie Flöz

Jatka78 do Prahy opět přivezou divadlo masek Familie Flöz

Také v roce 2019 se Jatka78 stanou hostitelem zahraničních souborů. Již v lednu v Pražské tržnici potřetí vystoupí němečtí Familie Flöz, kteří tentokrát nabídnou inscenaci Teatro Delusio. V dubnu na diváky čeká dvojitá porce vystupujících v rámci No Animal Circus Evening. Květen pak nabídne premiéru kanadského souboru Barcode Circus Company.

„Každá show Familie Flöz vždy slibuje velkou porci humoru, přesvědčivých gest a překvapivě široké spektrum výrazových prostředků, jaké jen divadlo masek může nabídnout. Teatro Delusio patří k osvědčeným inscenacím souboru. Na repertoáru je již od roku 2004 a od této doby stačila pobavit řadu diváků po celém světě,“ dodávají zástupci Jatek78.

Tento divadelní kus byl odehrán více než 600 krát v 29 různých zemích. V roce 2016 se Teatro Delusio dočkalo nové scénografie i obsazení a následně získalo pětihvězdičkové hodnocení na edinburském Fringe Festivalu. Na Jatkách78 bude inscenace uvedena třikrát, a to ve dnech od 15. do 17. ledna 2019. V inscenaci vystupují samotní zakladatelé souboru — Hajo Schüler a Michael Vogel.

Teatro Delusio je divadlem v divadle. Zachycuje život kolem imaginárního divadelního uskupení. Tento výstřední soubor vyniká úchvatnými bojovými scénami, smrtícími intrikami a srdceryvnými áriemi z proslulých her a oper. Noc za nocí tato company směřuje k nebývalým triumfům. To je však pouze jedna strana příběhu. Na té druhé stojí, již bez světel a potlesku, tři technici, pracující v temnotě zákulisí. Jejich životy, které obvykle zůstávají skryté, však najednou vyplouvají na povrch. V Teatro Delusio se spojí světy těch, kdo reflektory vyhledávají, a těch, co se před nimi naopak skrývají.

Zdroj: Jatka78

Témata článku

Familie Flöz

Jatka78

Nonverbální divadloNový cirkus

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

to nejčtenější z tanečních aktualit

Přihlašte se k odběru newsletteru: