Ale já už s tancováním nic nemám. Jediné, co teď dělám s tancováním, je unsubscribe ze všech tanečních mailů. Nechala jsem si jen pár, co mě ještě baví číst.
Tak budeme hledat spojovací momenty tancování a farmaření.
Spojovací moment je bordel mého života. Vrhnu se tam, kam mě to láká a kde vidím potenciál, a to pak plus minus deset let dělám. Anebo někdo řekne, pojď s námi pracovat a já na to, tak jo. (Takto se Lenka Flory minulé léto stala ošetřovatelkou v místní záchranné stanici. Starala se mimo jiné o pštrosy, lvy, tygry a vlky. Pozn. aut.)
Dneska jsem poslouchala africkou muziku. Myslím, že kdybych za sebou neměla život, jaký jsem měla, nikdy by mě nenapadlo ji poslouchat. Díky cestování a možnosti poznat spoustu lidí jsem přístupná a mám představivost. Moje zájmy jsou široké i tady mezi husami, kachnami, slepicemi a kozami. Pořád mám chuť se učit, a to je dobré znamení.