Berlínský soubor Analog se vrací na Jatka78

Berlínský soubor Analog se vrací na Jatka78

Berlínský soubor Analog se vrací na Jatka78

Na Jatka78 se vrací berlínský soubor Analog, který předvede mix nového cirkusu a hudebního vystoupení. Finale je nabité odvážnými akrobatickými čísly, stejně tak jako humorem a živou hudbou. Projekt Finale vznikal ve spolupráci s Cirkem La Putyka a intenzivně se zkoušelo v únoru 2018 na Jatkách78. V Praze bude k vidění od 6. do 10. listopadu 2018.

Mezinárodní cirkusový soubor Analog na Jatkách78 vystoupí již počtvrté. Před dvěma lety zde uvedl stejnojmennou inscenaci. Aktuální show však kromě výrazné změny v obsazení nabídne i nová akrobatická čísla a novou hudbu. Premiéra Finale se uskutečnila 15. března 2018 v berlínském divadle Chamäleon. Její zkoušení probíhalo na Jatkách78 pod kreativním vedením Rosti Nováka ml. Finale kombinuje hudební a novocirkusové vystoupení.
Show plnou akrobacie doprovází zpěvačka Ena Wild a dynamické bubnování Lukase Thieleckeho. „Diváci se stanou svědky jedinečné podívané inspirované undergroundovou hudební scénou, odvážnými filmovými kousky a tradičními i méně tradičními cirkusovými triky. Se svojí originální estetikou, nekonvenčním přístupem a sympatiemi, které v divácích berlínský soubor Analog umí snadno vzbudit, Finale vytváří energii, které je nesmírně těžké odolat. Jde o věrné a autentické vystoupení, kdy si je chvílemi těžké uvědomit, že se jedná vlastně ,jen‘ o divadlo. Umělci neztělesňují fiktivní postavy, ale vždy zůstávají sami sebou i se svými charakteristickými povahovými rysy. Na absolutním zážitku a vtažení do děje se podílí i fakt, že diváci nestojí opodál, ale jsou nedílnou součástí, která žene artisty k výkonům až za hranicemi lidských možností,“ dodávají zástupci Jatek78.

Zdroj: Jatka78

Témata článku

Analog

Jatka78

MultižánrovéNový cirkus

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

to nejčtenější z tanečních aktualit

Přihlašte se k odběru newsletteru: