Festival Life! proběhne v listopadu na brněnském výstavišti

Festival Life! proběhne v listopadu na brněnském výstavišti

Festival Life! proběhne v listopadu na brněnském výstavišti

Na brněnském výstavišti uskuteční od pátku 10. do neděle 12. listopadu 2017 festival Life!, který se i letos bude snažit o překonání tanečního rekordu. Akce proběhne v sobotu 11. listopadu ve 14 hodin v pavilonu C s Leošem Marešem, Simonou Krainovou a matadorem této akce Ondřejem Sokolem. Cílem bude shromáždit na jednom místě co nejvíce lidí, kteří budou tančit stejnou choreografii. „První celebritou, která se spojila s tanečním rekordem na brněnském výstavišti, byl Geňa. Společně s ním tančilo něco pod tisíc tanečníků. Tehdy si Geňa myslel, že je nejen tanečním guru a naší hlavní celebritou, ale i nejstarším účastníkem flash mobu. Z omylu ho vyvedla čtyřiašedesátiletá babička, která se do společného tance pustila s vnučkou. Před dvěma roky naskočil Ondřej Sokol provázený Jiřím Mádlem. I jim se podařilo posunout laťku o kousek výš – zhruba na 1200 účastníků, navíc tehdy se poprvé festivalu zúčastnili youtubeři a někteří z těchto virtuálních hrdinů šli do tance na pódiu,“ vysvětlují organizátoři festivalu.
V loňském roce se do překonávání rekordu pustila trojice Ondřej Sokol, Jakub Kohák a účastník StarDance Lukáš Pavlásek. Počet účastníků se jim pak v pavilonu B podařil vyšroubovat na 1577 tanečníků, trojice celebrit přišla v kostýmu Michaela Jacksona.
„Leoš, Ondra a Simona mají před sebou letos velkou výzvu a určitě se jim nebude chtít odcházet z výstaviště s tím, že tentokrát to nevyšlo. Do natáčení šel Leoš i se svým Ferrari a dokonce neváhal vstoupit do tramvaje, Ondra i Leoš si oblékli šusťákovky a Simona se s takto vystajlovanými kluky nechala přes veškerá varování vyfotit. Všechny tyto oběti by ale byly zbytečné, pokud by počet tanečníků nebyl opět vyšší. Proto Leoš, Ondra i Simona potřebují každého, kdo se rád baví a je schopen odtančit jednoduchý taneček. Přijďme 11. listopadu ve 14 hodin na výstaviště, během chvilky se na místě naučíme jednoduchou choreografii a společně se pobavíme,“ dodávají organizátoři festivalu.
Kromě pokusu o překonání tanečního rekordu bude na výstavišti možné navštívit 100 workshopů s lektory z ČR i zahraničí, haly plné sportu, adrenalinu a her pro všechny věkové kategorie.

Odkaz na video zde.

Zdroj: Festival Life!

Témata článku

Tanec

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

to nejčtenější z tanečních aktualit

Přihlašte se k odběru newsletteru: