Festival Malá inventura 2023 zveřejnil program

21. ročník festivalu nového divadla Malá inventura se uskuteční od 22. února do 1. března 2023 v Praze. Na programu bude Showcase 35 divadelních událostí na 19 festivalových scénách. Uvedena bude programová sekce Změna praxe, která reflektuje perspektivy změny v rozmanitých oblastech divadelní praxe. Ani letos organizátoři nezapomínají na to, že Malá inventura je především centrem živého networkingu divadelních organizací a profesionálů/profesionálek, uměleckých skupin, performerů/performerek i širší odborné veřejnosti. V rámci programové sekce Arts service & networking budou uvedeny osvědčené formáty, které podporují setkávání a přináší sdílení nápadů a ověřování idejí, nové spolupráce i hostování umělců/umělkyň na dalších festivalech v ČR i zahraničí.

Festival Malá inventura 2023 zveřejnil program

Festival Malá inventura 2023 zveřejnil program

Festival Malá inventura je retrospektivou nejvýraznějších premiér uplynulého roku v oblasti nového divadla. Rozvíjí uměleckou diverzitu a napomáhá zviditelňovat společensky i umělecky aktuální problémy a spoluutváří mapu nezávislého divadla v České republice.

Domovské scény festivalu: Alfred ve dvoře / Motus, Divadlo X10, MeetFactory, Palác Akropolis, PONEC - divadlo pro tanec, Studio ALTA, Studio Hrdinů, Vzlet, Venuše ve Švehlovce, Národní galerie Praha - Veletržní palác.

Festival Malá inventura pořádá NOVÁ SÍŤ z.s. ve spolupráci s festivalovými scénami, partnery v regionech ČR i jednotlivými projekty.

Více na http://www.malainventura.cz/

Zdroj: www.divadlo.cz

Témata článku

Multižánrové

Malá inventura

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

to nejčtenější z tanečních aktualit

Přihlašte se k odběru newsletteru: