Festivalová postupová přehlídka dětských skupin scénického tance pro Prahu

Festivalová postupová přehlídka dětských skupin scénického tance pro Prahu

Festivalová postupová přehlídka dětských skupin scénického tance pro Prahu

Ve dnech 25. a 26. března 2017 proběhne v Salesiánském divadle v Praze krajské kolo celostátní přehlídky dětských skupin scénického tance. Přehlídka je výběrovým kolem pro XXXIII. celostátní přehlídku dětských skupin scénického tance Kutná Hora 2017, která proběhne od 18. do 21. května v Kutné Hoře. Přihlášky je nutné poslat do 15. března.

Podmínky účasti:
Přehlídky se mohou zúčastnit dětské skupiny (děti ve věku základní školní docházky) z celé ČR, které rozvíjejí formy scénického tance. Skupinám se doporučuje účast na postupové přehlídce v kraji jejich působení. Ve výjimečných a odůvodnitelných případech se skupina může po předchozím projednání s organizátorem přihlásit do jiné krajské postupové přehlídky, a to pouze do jedné a s programem, který nebyl skupinou uveden na přehlídkách v předcházejících letech. Organizátor přehlídky má právo skupinu nepřijmout z důvodů naplnění programu přehlídky. Ten by neměl přesáhnout počet 25 choreografií.
Organizátor zajistí, aby hostující skupiny z jiných krajů byly v samostatném bloku přehlídky, a odbornou porotu na tuto skutečnost upozorní. Dětské skupiny předškolního věku se mohou podle možností organizátora zúčastnit postupové přehlídky bez nároku na postup do Celostátní přehlídky. Přehlídky nejsou určeny předtančením společenského tance ani dětským folklorním a parketovým tanečním kompozicím. Tyto pohybové formy mají své samostatné přehlídky.

Více informací zde nebo u Jaroslava Langmaiera (mobil:  608 702 972, e-mail: jaro-faro@seznam.cz).

Témata článku

Tanec

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

to nejčtenější z tanečních aktualit

Přihlašte se k odběru newsletteru: