Manuál tanečníka pro přehlednější start kariéry zveřejněn na Databázi tance

Portál Databáze tance, který propojuje český taneční svět, představil novinku určenou pro začínající umělce: tzv. Manuál tanečníka. Přehledný a praktický průvodce pomáhá studentům, čerstvým absolventům a dalším zájemcům zorientovat se v kariérních možnostech.

Manuál tanečníka pro přehlednější start kariéry zveřejněn na Databázi tance

Manuál tanečníka pro přehlednější start kariéry zveřejněn na Databázi tance

Manuál tanečníka atraktivním a co nejstručnějším textem s interaktivními grafickými prvky informuje o základních tématech, jako je například: status tanečního profesionála v ČR, výhody a nevýhody zaměstnaneckého poměru či nezávislého umělce, možnosti založení a fungování souboru či dostupné zdroje financování.

Projekt vychází z podnětu zkušeného produkčního Petra Kišky, který poskytuje konzultace v rámci Nové sítě, a tak má přehled o nejčastějších dotazech začínajících profesionálů.

„Jedná se o další servis, který Databáze tance nabízí. Doteď byl na webu k nalezení kalendář akcí, příležitosti a představení a profily lidí či organizací. Jsme velmi rádi, že nyní portál obsahuje i sekci určenou speciálně začínajícím umělcům“, říká vedoucí Databáze tance Jana Bitterová, která Manuál tanečníka sestavila, a dodává: „Manuál tanečníka navíc propojuje nejzásadnější informace pro start kariéry s dalšími sekcemi webu Databáze tance. Takže si čtenáři mohou dohledat konkrétní příležitosti či profily kolegů. Zkrátka zjistit, že v tom nejsou sami. Což je pro začátek kariéry velmi uklidňující a povzbuzující.“

Manuál tanečníka najdete na https://www.databazetance.cz/manual-tanecnika/.

Témata článku

Databáze tanceManuál tanečníka

Tanec

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

to nejčtenější z tanečních aktualit

Přihlašte se k odběru newsletteru: