Otevřené zasedání Rady českého střediska ITI – Mezinárodního divadelního ústavu

Otevřené zasedání Rady českého střediska ITI – Mezinárodního divadelního ústavu

Otevřené zasedání Rady českého střediska ITI – Mezinárodního divadelního ústavu

Otevřené zasedání Rady českého střediska ITI se uskuteční v pondělí 24. června 2019 od 15 do 18 hodin v Malém sále IDU. Za tanec a pohybové umění jsou v Radě českého střediska ITI přítomni například Zdeněk Prokeš (Taneční sdružení ČR), Jana Návratová (Vize tance), Šárka Maršíková (Cirqueon), Yvonna Kreuzmannová (nezávislí) a Adriana Světlíková (nezávislí).

Mezi diskusní okruhy budou patřit tato témata:
– Ministerstvo kultury ČR
– Plnění státní kulturní politiky s ohledem na scénická umění
– Financování scénických umění
Složení Rady českého střediska ITI naleznete zde.
V případě zájmu o účast na otevřeném zasedání Rady českého střediska ITI se prosím vzhledem k omezené kapacitě sálu registrujte zde.

České středisko Mezinárodního divadelního ústavu (České středisko ITI) se sídlem v Praze je otevřená platforma českých profesionálních divadelníků, kteří jsou zde reprezentováni stávajícími profesními organizacemi, zástupci divadelního a tanečního školství a individuálními členy. České středisko ITI zastřešuje následující profesní divadelní organizace: Asociace nezávislých divadel, Asociace profesionálních divadel, Cirqueon, Divadelní fakulta AMU, Divadelní fakulta JAMU, Herecká asociace, Jednota hudebního divadla, Taneční sdružení ČR, Vize tance, a dále česká střediska Asociace divadelních kritiků, Organizace scénografů, divadelních architektů a techniků, Mezinárodní loutkářské unie, Mezinárodní asociace divadel pro děti a mládež, Mezinárodní federace pro divadelní výzkum a Mezinárodní společnosti knihoven a muzeí divadelního umění. České středisko ITI spravuje Institut umění – Divadelní ústav (IDU).

Zdroj: ITI

Témata článku

České středisko Mezinárodního divadelního ústavuzasedání

Divadelní ústav

Tanec

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

to nejčtenější z tanečních aktualit

Přihlašte se k odběru newsletteru: