V Divadle BRAVO! se opět propojí hudba a akrobacie v magickém představení Kmeny

Projekt Kmeny představili Losers Cirque Company poprvé už v roce 2021. Nyní se tři muzikanti Dan Bárta, Ondřej Havlík - Endru a Jen Hovorka znovu spojují. Diváci se mohou i tentokrát těšit na akrobatické triky Lůzrů, promyšlený light design a fascinující projekci. Zájemci mohou Kmeny zhlédnout v Divadle BRAVO! 7. prosince a 8. prosince.

V Divadle BRAVO! se opět propojí hudba a akrobacie v magickém představení Kmeny

V Divadle BRAVO! se opět propojí hudba a akrobacie v magickém představení Kmeny

Jeden z nejvýraznějších umělců české hudební scény Dan Bárta divákům ukáže, proč ho nazývají „králem improvizace“. Endru Jen Hovorka k tomu přidají svůj beatbox a looping (techniku vrstvení jednotlivých zvukových smyček). Performeři z Losers Cirque Company se pak zcela podřídí jejich rytmům.

„Podoba Kmenů vznikla náhodou. S Endruem jsme již spolupracovali na naší druhé inscenaci The Losers a znal jsem možnosti improvizace, beatboxu a loopingu. Když jsem ale viděl improvizační večer Dana Bárty a Endrua, měl jsem touhu ukázat divákům koncert propojený s akrobacií, tancem, lightdesignem a projekcemi,“ prozradil autor projektu, režisér a principál Lůzrů Petr Horníček. Téma národnostních a sociálních kmenů bylo podle něj jasné hned od začátku, jelikož jsou stejně barevné, jako je i hudební a pohybová improvizace perfomerů.

„Fascinující představení, které graduje během večera až k nadšenému zjištění, že to tak má být. Zkušenost, skromnost a ohromný talent má každý z aktérů. Smekám,“ zhodnotil show český zpěvák Jiří Korn.

Zdroj: Losers Cirque Company

Témata článku

Losers Cirque Company

Nový cirkus

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

to nejčtenější z tanečních aktualit

Přihlašte se k odběru newsletteru: