Losers Cirque Company

Sancti – Síla slova

Stalo se téměř tradicí, že se soubor Losers Cirque Company s pozdními jarními dny, s překlenutím do prázdnin, vedle Divadla BRAVO! usídlil v areálu Anežského kláštera na pražském Františku.

Dvacátá Letní Letná zve na dvě premiéry českých umělců

Za své dvě dekády existence se Letní Letná stala nejen mezinárodně uznávanou novocirkusovou událostí, ale také Festivalem české novocirkusové scény. Jubilejní ročník ukáže, kam se tuzemská produkce za dvě desetiletí posunula.

Branické pověsti propojují vyprávění s akrobacií

Nová inscenace Branické pověsti skupiny Losers Cirque Company kombinuje nový cirkus s deklamací a zve diváky i do zákulisí. Tvůrci představení Justin Svoboda, Petr Horníček a Tomáš Pražák oživují legendy přímo v srdci starého Braníka.

Nespoutanost má své limity

„Někdy se vlastně připravuju o svobodu já sám,” zní v anotaci k nové performanci Nespoutaní. Jaké podoby může mít náš vnitřní nepřítel, který nám staví bariéry a probouzí strach? A je to vůbec nepřítel? 

Site specific po Lůzrovsku v rámci Noci divadel

Večer 19. listopadu 2022 se v Divadle BRAVO! v rámci jubilejního 10. ročníku Noci divadel uskuteční komentovaná prohlídka budovy pod taktovkou domácích Losers Cirque Company.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE