Rodinná inscenace Letem světem na Mall.tv

Mezinárodní centrum tance a soubor Baby Balet Praha, složený ze studentů nižších ročníků konzervatoře Taneční centrum Praha, uvede 10. února na internetové televizi Mall.tv své rodinné představení Letem světem.

Rodinná inscenace Letem světem na Mall.tv

Rodinná inscenace Letem světem na Mall.tv

Jedná se o unikátní choreografické dílo tradičních choreografů Baby Baletu Praha, kteří studovali různé tradice a zvyky ze všech koutů světa. V tancích najdete detaily z rozmanitého kulturního dědictví, které jsou vyjádřeny současným tanečním divadlem. Celým představením provází hlas známé herečky, Nely Boudové, s kterou tanečníci společně s diváky procestují opravdu celý svět napříč tím nejkrásnějším, co nám kulturní rozmanitost přináší. Zároveň se dozví mnoho zajímavostí o jednotlivých zemích. 

Prostřednictvím pestrých ukázek tance, hudby, kostýmů i animovaného filmu v pozadí postupně zjistíme, že jsme v mnohém stejní a toužíme po podobných zážitcích – kráse, radosti i vzájemném porozumění a soužití. Letem světem je zatím nejnáročnějším uměleckým projektem mladých tanečníků, jejichž práce je unikátním modelem z hlediska evropské konzervatorní historie. 

Baby Balet Praha je profesionální komorní soubor složený z nejlepších studentů nižších ročníků konzervatoře Taneční centrum Praha (3. - 5. ročník osmiletého studia). Soubor byl založen v prosinci roku 2003, od září 2008 je přímo produkován uměleckou agenturou Mezinárodní centrum tance z. s.

Stream bude ke zhlédnutí 10. února od 17. hodin. Více informací naleznete zde.

Témata článku

Letem světemMall.tvMezinárodní centrum tanceTaneční centrum Praha

Baby Balet Praha

Tanec

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

to nejčtenější z tanečních aktualit

Přihlašte se k odběru newsletteru: