tanec z gauče

Switch ’21

 Ve dnech 3. až 4. června vždy od 20:00 uvede holandské taneční divadlo NDT speciální projekt nazvaný Switch. Jedná se o večer složený z děl vytvořených samotnými tanečníky souborů NDT 1 a NDT 2.

FARMA ONLINE: Cesta do stanice

Soubor Farma v jeskyni uvede ve čtvrtek 20. května od 19:00 na Facebook live záznam divadelního projektu Cesta do stanice.

Slovenská taneční platforma

Ve dnech 26. až 28. května proběhne první ročník slovenské taneční platformy. Vzhledem k hygienické situaci se organizátoři rozhodli po několika odkladech překlopit tuto událost do online formátu.

Premiéra Bohemia Baletu

Dne 6. května 2021 ve 20 hod. uvede Městské divadlo v Jablonci nad Nisou na svých webových stránkách formou přímého přenosu premiéru Bohemia Baletu. 

Taneční lekce s Poncem – nově i ve čtvrtek!

Již tradičně nabízí divadlo Ponec online lekce contemporary tance každou středu od 19:00. Účastníci mohou s vybranými lektorkami a lektory otevřít svoje tělo, objevit jeho potenciál...

Vráskanie - Slovensko-Česká edice online představení

Vráskanie je taneční představení o stárnutí ve více obrazech přenášené ve virtuálním prostoru. Neskorý zber ve spolupráci se s MOVE Ostrava připravili představení které pracuje s vybranými otázkami okolo stárnutí...

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE