Studio Place 4 People spustilo online lekce i stretching pro tanečníky

Kreativní agentura Art 4 People spustila minulý týden v rámci svého tanečního studia Place 4 People online taneční lekce a cvičení pro tanečníky zdarma. Lekce probíhají ve formě live videí na Facebookové stránce studia a odstartoval je držitel ceny Thálie a loňský vítěz StarDance Dominik Vodička. Studium plánuje v blízké době rozšířit nabídku o lekce i s dalšími českými tanečními profesionály.

Dominik Vodička. Foto: Art 4 People.

Dominik Vodička. Foto: Art 4 People.

„Online lekce jsou pro taneční komunitu v současnosti příležitosti, jak i ve stavu nouze a držet pohromadě a zůstat v pohybu i v kontaktu se svými studenty, zákazníky, fanoušky a přáteli. Díky novým médiím jsme mohli oslovit několik tisíc lidí a máme zatím jen samé pozitivní ohlasy. Určitě chceme koncept dále rozvíjet a přispívat tak české taneční komunitě a jejím příznivcům k překonání této obtížné doby,“ uvedl Martin Kolda, zakladatel studia.

Minulý týden video vypustilo do online světa první lekci s Dominikem Vodičkou, třikrát týdně navíc vede pro zájemce hodiny stretchingu. Lekce sledují tisíce lidí a momentálně už probíhá komunikace i s dalšími předními českými tanečníky, kteří by se mohli k on-line lekcím připojit.

Stretching s Dominikem Vodičkou můžete sledovat na Facebooku Place 4 People už teď každé pondělí, středu a pátek od 18:00.

Zdroj: Art 4 People

 

 

 

 

 

Témata článku

Art 4 PeopleDominik Vodičkaonline lekcestretching

Tanec

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

to nejčtenější z tanečních aktualit

Přihlašte se k odběru newsletteru: