Kateřina Korychová

Kateřina Korychová

Bakalářské studium ukončila na oboru Divadelní věda na FF UK (prací Dramaturgie českého nového cirkus – Tvorba Elišky Brtnické) v roce 2019.  Strávila dva semestry ve Francii na Université Paul Valéry v Montpellier. V současné době pokračuje v navazujícím magisterském studiu na katedře Divadelních a filmových studií na FF UP v Olomouci, kde studuje dvouobor Divadelní studia/Televizní a rozhlasová tvorba. Spolupracuje s Centrem pro nový cirkus – Cirqueon, kde působí jako externí redaktorka magazínu Cirqueon a spolupracuje na tvorbě auditivního obsahu s názvem Cirqueon circus podcast. 


Texty autora

Opening – Vítejte v šapitó

Všichni si přejeme, aby bylo všechno jako dřív. Strategii k tomuto cíli má každý svou. Někteří aktuální situaci ignorují a snaží se přes všechny okolnosti svůj život vrátit do kolejí před pandemií. 

Cirk-UFF 2018 #2 – A jak dál?

V sobotu 2. června 2018 Trutnov stále žil festivalem nového cirkusu a jeho doprovodným programem. Počasí Cirk-UFFu přálo, takže o diváky nebyla nouze, a především se bylo stále na co dívat. Kdo chtěl stihnout všechno, začínal v šapitó s představením Lov 

Cirk-UFF 2018 #1 – Ani chvilka nazmar

Osmý ročník trutnovského mezinárodního festivalu nového cirkusu Cirk-UFF se opět po roce rozjel na plné obrátky. Letos ho 31. května zahájil ředitel a dramaturg Libor Kasík ve společenském centru UFFO. 

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE