Farma v jeskyni pořádá dílnu Fyzická partitura a akce II

Farma v jeskyni pořádá dílnu Fyzická partitura a akce II

Farma v jeskyni pořádá dílnu Fyzická partitura a akce II

Mezinárodní divadelní studio Farma v jeskyni zve k účasti na dílně Fyzická partitura a akce II. Soubor je známý svojí specifickou prací s výrazem performera, kterou charakterizuje osobní zaangažovanost, ponoření se do tématu, muzikalita a vysoká dynamika. Za 16 let své existence se studio stalo platformou pro kontinuální osobnostní a profesní rozvoj umělců z mnoha zemí a vytvořil vlastní rukopis, který boří hranice mezi interpretem pohybovým, hudebním a hereckým. Registrace se uzavírá 23. srpna 2018.

Ačkoliv se v každém ze svých dlouhodobých projektů soustředila Farma v jeskyni na výzkum různých výrazových možností, základní osou individuální tvorby zůstává práce s akcí a fyzickou partiturou. Dílna seznámí účastníky s různými způsoby tvorby fyzické partitury, zaměří se na vztah mezi vnitřní strukturou a vnější kompozicí akce, mezi rytmem a významem, mezi živou přítomností a přesnou fixací. Navede a inspiruje účastníky ke každodenní praxi, od tréninku k tvorbě, a nabídne individuální přístup s ohledem na momentální dispozice účastníka.
Dílna se uskuteční pod vedením Viliama Dočolomanského, držitele Evropské ceny Nové divadelní reality a členů souboru, kteří vedli desítky workshopů v ČR i zahraničí (Brazílie, USA, Korea, Španělsko, Německo, Holandsko, Polsko, Slovensko).
Workshop je spojený s výběrem performera nebo stážisty pro dlouhodobou spolupráci se souborem.

Termín: 5. - 9. září 2018
Místo konání: Centrum současného umění DOX, Poupětova 3, Praha
Účastnický poplatek: 4 500 Kč pro české a slovenské zájemce - podpořeno grantem hl. města Praha.
Pro zajištění místa je nutné do 27.8. uhradit zálohu ve výši 2 200 Kč – na účet pro platby v CZK: 116758083/0300
Účet pro platby v EUR: IBAN: CZ3603000000000259627312
BIC (SWIFT) CEKOCZPP

Registrace: životopis a krátký průvodní dopis (vaše motivace, zkušenosti, ambice...) posílejte na adresu: zuzana.zabkova@se-s-ta.cz.

Zdroj: Farma v jeskyni, SE.S.TA

Témata článku

Tanec

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

to nejčtenější z tanečních aktualit

Přihlašte se k odběru newsletteru: