Cirk-UFF

Cirk-UFF – Cirkus s vůní popcornu

Mezinárodní festival nového cirkusu Cirk-UFF se v Trutnově konal již počtrnácté. Na letošní program pořadatelé zařadili pětatřicet představení z České republiky, Maďarska, Izraele a dosud nejvíce ve své historii vyzdvihli česko-australské vztahy. 

Odstartoval festival Cirk-UFF

Ve středu 29. května začal v Trutnově svátek nového cirkusu, festival Cirk-UFF. Dosavadních třináct proběhnuvších ročníků mu získalo renomé doma i ve světě, ale právě letošní ročník shledávají pořadatelé jako výjimečný.

CirkUFF - Viděli jste Sissy?

Mezinárodní festival nového cirkusu, klaunerie a pouličního divadla CirkUFF již potřinácté rozzářil podkrkonošskou metropoli.

Humans – Závan puristického cirkusového umění

Mezinárodní festival nového cirkusu Cirk-UFF se po dvouleté pauze konečně dočkal australského souboru Circa! Jedno ze špičkových uskupení pod vedením režiséra Yarona Lifschitze ozdobilo program 12. ročníku, který se konal v prvním červnovém týdnu v podkrkonošské metropoli Trutnov. 

Cirk-UFF: Family and Female Edition

V Trutnově se během prvního červnového týdne konal 11. ročník přehlídky nového cirkusu, divadla a performance Cirk-UFF. Pětidenní festival nabídl třicet představení více než dvaceti titulů...

Bilance jedné dekády: Cirk-UFF aneb Odvaha riskovat

Již brzy se pojedenácté Trutnovem rozproudí kočovná krev cirkusáků a první červnové dny se naplní komediantskou lehkostí, humorem a uměním. Podkrkonošský festival nového cirkusu a pouličního divadla Cirk-UFF...

Cirk-UFF oslavil desítku!

Mezinárodní festival nového cirkusu a pouličních forem divadla Cirk-UFF se konal v Trutnově od 23. do 27. září se čtvrtletním zpožděním. 

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE