Podpořte TA i Vy!

S našimi čtenáři sdílíme nejen tanec jako takový, ale i nadšení pro něj. Tým Tanečních aktualit se snaží každý den přinášet veškerý zpravodajský a informační servis plně zdarma. I to však má své tmavé stránky, tedy mimo krve a potu – jako nezisková organizace jsme podporováni grantovými příspěvky (čehož si velmi vážíme), ale mnohdy to není dostatečné. Proto bychom rádi oslovili naše nejbližší, Vás čtenáře, se kterými sdílíme onu nezkrotitelnou vášeň pro pohyb všeho druhu.

 

Jak nám tedy můžete pomoci? 

Podpořit nás můžete jednoduše tím, že nás budete sledovat ... alespoň jednou za čas. Tím nám zvýšíte návštěvnost a my pak máme větší kredibilitu a šanci na vyšší grantovou podporu.

Pokud Vám nevyhovuje kontrolovat denně naše stránky, sledujte nás alespoň na Facebooku nebo Instagramu, kde se dozvíte o zajímavých přírůstcích mezi autorskými články. I to se počítá!

Nebo nás můžete doporučit jako vhodného mediálního partnera. Pokud nevíte komu, stačí se zmínit kamarádům, kolegům, drahým polovičkám nebo svému domácímu mazlíčkovi.

Chcete-li nás podpořit finančně, vězte, že se rozhodně nebudeme bránit! Číslo našeho účtu je jednoduché – 2801120909/2010, Fio banka. S radostí Vám poté vystavíme i darovací smlouvu a domluvíme se na dalších možnostech Vašeho zviditelnění (poděkování na webu apod.)

Nakupujete rádi přes internet? Podpořit činnost Tanečních aktualit je pak naprostá hračka. Stačí navštívit webovou stránku Dobromatu, vybrat si obchod a určité procento z celkové částky přispěje obchod nám. Vy ale nezaplatíte ani o korunu navíc! Mezi obchody naleznete například: damejidlo.cz, parfums.cz, bata.cz, deichmann.cz, kasa.cz, invia.cz, hodinky.cz, firmanazazitky.cz, booking.com, 4home.cz, euronics.cz a další ... Tak honem, nakupovat!

Nebo snad máte soubor a chystáte premiéru? Dejte naše logo na své propagační materiály, sdílejte nás na svých stránkách nebo jinak propagujte a my Vám poskytneme speciální zlevněné ceny. Podpoříme se navzájem!

Za jakoukoliv formu Vaší podpory, ať už psychickou nebo finanční, Vám vřele děkujeme.

P.S.: Pokud byste měli jakékoliv dotazy, neváhejte nám napsat na info@dancecontext.com.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE