420PEOPLE pro Jatka78: „the best of“ 420PEOPLE & Please the Trees – Dance like there´s no tomorrow!

Nově vznikající multifunkční scéna v Pražské tržnici v Holešovicích, nazvaná Jatka78 s podtitulem Místo pro nové umění, úspěšně rozjela dvouměsíční zkušební provoz. Součástí podzimní Preview je první vystoupení tanečního souboru 420PEOPLE v unikátních prostorách hal č. 7 a 8, kde až do roku 1983 sídlila jatka a poté tržnice. V pátek 28. listopadu od 19.30 bude k vidění to nejlepší z aktuálního repertoáru 420PEOPLE se zapojením kapely Please the Trees, s projektem WERE MUTE a dalšími hosty.
Večer plný tance, hudby a humoru nabídne „best of“ 420PEOPLE – výběr z inscenací a choreografií Mirage, Wind-up, SacrebleuREEN. Zapojí se europalety i přepravky od piva a také lidé, se kterými soubor spojují předchozí pozitivní tvůrčí zážitky – především kapela Please the Trees, s nimiž mají 420PEOPLE za sebou čerstvou zkušenost ze společného večera v Divadle Archa na jaře tohoto roku. Hned po skončení hlavního programu vystoupí ve vedlejší hale frontman Please the Trees Václav Havelka se svým paralelním projektem WERE MUTE (Václav Havelka, Carl Warvick, producent Martin Hůla alias Bonus).
Vstupenky v ceně 300 Kč (200 Kč studenti, senioři, ZTP) jsou v prodeji prostřednictvím portálu Ticketpro. Objekt najdete na adrese JATKA 78, Holešovická tržnice – hala č. 7 a 8, Jateční ulice, Praha 7 – Holešovice, www.jatka78.com

Témata článku

Tanec

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

to nejčtenější z tanečních aktualit

Přihlašte se k odběru newsletteru: