Cirk La Putyka

Cirk La Putyka oslaví patnácté výročí inscenací Okamžik v režii Maksima Komara

Soubor Cirk La Putyka připravuje od 2. května do šapitó Azyl78 premiéru nové inscenace Okamžik, kterým oslaví patnáct let od svého založení. Velkolepou podívanou, rozsahem i výpravou volně navazující na Cesty, zkouší finský režisér Maksim Komaro s pětatřiceti účinkujícími - dlouholetými členy souboru, ukrajinskými studenty i mladými...

K – Obrázkové leporelo absurdních snů

V pražském divadle Jatka 78 se zkraje října odehrála premiéra inscenace ve zkratce nazvané K. V režii Daniela Gulka se Cirk La Putyka vypravil do Kafkových románů a povídek, za jeho hrdiny do světa plného záhad i absurdit. 

Horáček GEN XYZ – Mezi kabaretem, muzikálem a cirkusem

V prostorách Azylu78 proběhla premiéra nového projektu Cirk La Putyka. Hlavním motivem jsou tentokrát texty Michala Horáčka. Šapitó na pražském Výstavišti rozeznívají jeho nejslavnější hity Bude mi lehká zem, S cizí ženou v cizím pokoji a mnoho dalších. 

BOOM – Jízda na vlně adrenalinu

Mladá česko-ukrajinská cirkusová generace souboru Cirk La Putyka se po prvním společném happeningu BOOM vol. 1, uvedeném letos v březnu, a po zkušenostech z prestižního Fringe Festivalu v Edinburghu vrátila na jeviště divadla Jatka78 s českou premiérou BOOM vol. 2.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE