Diskuze k tématu:
Lze brát Českou taneční platformu ještě vážně?

Vyplněním e-mailu se přihlásíte k odběru automatických notifikací, které vás upozorní na nový příspěvek v této diskuzi.

Od nejnovějších / Podle hodnocení

Lze brát ČTP vážne? + Ži a nech žít! =

vložil Kata Zagorski

IP: 188.167.103.175
Reaguje na:
Umelec nesmie nikdy brať žiadny výber úplne vážne.

Re: Skutečně?

vložil Jiri Bartovanec

IP: 78.54.48.47
Reaguje na: Skutečně?
Dobrý den, velmi nerada se zapojuji do diskuzí, ale tohle mi nedá. Tanec Praha dává již mnoho let šanci spoustě umělcům zářit, zkoušet, performovat i v zahraničí atd.. Současné umění tance je hodně subjektivní, proto je vybrána odborná porota, která selektuje dána představení. Nevím, proč by to tedy měli být shazováno pouze na jednu osobu a její vztahy. Z článku čiší velký mindrak pani, která pro mě absolutně nedosahuje hodnot, které by ji dovolovali hodnotit ostatní.
Pani Dagmar, možná by jste se nám mohla sama představit, abychom věděli s kým máme tu čest. Naprosto s článkem souhlasím. Tenhle článek oslovil a potešil, tleskám autorce
Sdílím stejný názor již několik let. Přesně tyhle a podobné otázky přímo na vedení divadla, které jsem již během svého hostování v divadle, přihlašování svých děl na CTP a festivalu se mezi námi rozpoutala diskuze ze které bylo dobré co nejdříve vycouvat. Ne ze strachu přijít o vyhřáté místečko, ale spíše, že nemáte rétorickému umu pi.Kreuzmanové nikterak jak oponovat. 30 + let v branži už nabízí dosti velké brnění proti těm křiklounům, jako jsem já a jak by pí.Kreuzmanová řekla - začínající choreograf - a pronesla by věštecké řeči o mé budoucí kariéře. Však úsměvné, to známe z minulosti, že si rádi (Češi) hrajeme na chytřejší, a úspěch přeci v české kotlině nikdy neodpouštíme.

Píšete o Tanci Praha jako by jste měla vlastní zkušenost. Podle vás umělci září, a jaké to štěstí mají, že mohou zkoušet a performovat. Člověk by měl být vděčný, že? A náhodou neměl by to dělat i zadarmo? To není od reality daleko….. honoráře jsou tristní a nebo právě záleží kdo jste a jaké vztahy s vedením máte. Věřte, že mluvím z mnohaleté zkušenosti spolupráce s nimi. Ať si klidně platformu dělají a podle vás selektují - již to slovo mluví za vše. A nakonec ta vaše poslední věta. Mindrák? Ten mám určitě podle vás i já a prominte, ale autorka je v oboru známou a kompetentní osobou, s velkým rozhledem, otevřeností… právě že článek přišel od ní, by nás mělo o to více zajímat co se již léta kolem Tance Praha a Ponce děje. Do teď se hleďelo pryč, o problému se ví i mezi umělci, tak proč neotevřít debatu?
+20 -4 ! Odpovědět

Skutečně?

vložil Dagmar

IP: 86.49.243.238
Reaguje na:
Dobrý den, velmi nerada se zapojuji do diskuzí, ale tohle mi nedá. Tanec Praha dává již mnoho let šanci spoustě umělcům zářit, zkoušet, performovat i v zahraničí atd.. Současné umění tance je hodně subjektivní, proto je vybrána odborná porota, která selektuje dána představení. Nevím, proč by to tedy měli být shazováno pouze na jednu osobu a její vztahy. Z článku čiší velký mindrak pani, která pro mě absolutně nedosahuje hodnot, které by ji dovolovali hodnotit ostatní.
+5 -24 ! Odpovědět

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE