Festival Bazaar

Bazaar Festival II: Odvážné praxe proti předsudkům

Závěrečné dny Bazaar Festivalu na téma Odvážné praxe byly věnovány generační konfrontaci, vztahu „retra“ a současnosti, žánrově hraničním projektům a dialogu s předsudky, klišé i kýčem. 

Blíží se desátý ročník Bazaar Festivalu

Kdo jsou kyber elfové? Co v lidech vyvolává chronickou únavu? Jak lidé vnímají krajinu okolo sebe a mají k ní ještě vůbec nějaký vztah? Jak se ve zběsilé...

Taneční a divadelní Bazaar Festival slaví 10 let

Bazaar Festival slaví 10 let a ke svému desátému výročí pozval na českou divadelní a taneční scénu mladší generaci umělců a umělkyň ze střední a východní Evropy, kteří kladou důraz nejen na výsledné dílo, ale především na samotnou praxi.

Divadelní Bazaar Festival přináší výrazné hlasy z Pobaltí

K vidění budou také taneční sóla izraelské choreografky Roni Chadash či mezinárodně oceněné Evy Urbanové. V programu letošního divadelního a tanečního Bazaar Festivalu, který proběhne ve dnech 23. až 26. března, je výrazná estonská stopa. 

Začal Bazaar Festival

Co je hrozbami pro dnešní společnost? Jakými dlouhodobými problémy a otázkami se zabýváme? Evropou, a potažmo celým světem, hýbe nejen válečný konflikt, ale i další politicko-společenské problémy.

Letní kreativní hub Studia ALTA

Letní sezóna ve Studiu ALTA je zahájena. Jejím tématem je živý tvůrčí proces (ALTA LIVE), kterému je vytvořeno provozní i umělecké zázemí. 

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE