BURKI&COM

Nominace na Ceny Divadelních novin 2022

Časopis Divadelní noviny vyhlásil udělení Cen Divadelních novin za počiny vzniklé v sezonách 2020/2021 a 2021/2022, tj. v období od září 2020 do srpna 2022. Vzhledem k výjimečné pandemické situaci byly v loňském ročníku cen oceňovány pouze projekty vzniklé během...

Soubor Burki&Com uvede on-line Divočinu

V úterý 1. prosince od 20:30 uvede soubor Burki&Com  choreografky Jany Burkiewiczové on-line steam inscenace Divočina, marnivost ptačích per...

Růžový samuraj – Svěží vítr nové sezony

Hrdinové. Všichni je milujeme, potřebujeme a ctíme. V této náročné době snad ještě více než kdy jindy. Promítáme do nich své tužby, sny a přání. Provází nás na cestě jako světlo.

Burki&com chystá premiéru Růžového samuraje

Burki&com choreografky Jany Burkiewczové připravuje nový projekt s názvem Růžový samuraj, který bude mít premiéru 21. ledna v UFFO Trutnov a 11. března v divadle La Fabrika.

Největší přání aneb Marná snaha po jeho dosažení

Po čem nejvíce toužíte? A dokázali byste onu touhu, co vás ovládá a žene k dosažení vysněného cíle, zatančit? Vystihnout fenomén motivace jako hnacího motoru k uskutečnění nějakého přání se ve svém novém projektu pokusila choreografka Jana Burkiewiczová.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE